PHU MIRIAM

O NAS

Doświadczenie

PHU MIRIAM, to firma tworzona od podstaw, oparta na fundamentalnych wartościach. Od 25 lat systematycznie zmieniamy się i doskonalimy umiejętności, by iść z duchem rozwoju świadomości energetycznej na świecie. Nasza firma, to zgrany zespół prowadzony przez duet Ojciec-Syn, co sprawia, że rzetelne i uczciwe podejście do klienta jest gwarantowane

Pomimo upływu czasu nie tracimy na jakości świadczonych usług, wręcz przeciwnie, z każdym rokiem ciężką pracą zyskujemy poparcie i uznanie, co skutkuje wykonywaniem nie tylko lokalnych zleceń, a realizacje w całej Polsce.  

Energia

Energia towarzyszy nam nie tylko w fachowym tego słowa znaczeniu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rzetelnie, by w pełni zrozumieć jego potrzeby. PHU MIRIAM, to gwarancja ciężkiej pracy, energii i wiedzy, a także pasji, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług.

Dbałość o detale

Klientowi, który planuje inwestycje w swój dom lub biznes zależy na każdym szczególe, zarówno estetycznym, jak i finansowym. Nasza firma łączy oba aspekty i dba o dobro klienta na każdej płaszczyźnie. 

Po prostu PHU MIRIAM..

to urzeczywistnienie myśli i wymagań klienta związanych z jego inwestycją. Indywidualne, profesjonalne i rodzinne podejście do każdego zlecenia, to dla naszej firmy, nie tylko slogan, a wartości, które sprawiają, że każdy kto skorzysta z naszych usług będzie w pełni usatysfakcjonowany z końcowego efektu. Ciężka praca, pokora i stawianie sobie wysokich celów sprawiają, że przedsiębiorstwo istnieje już 25 lat, a przekazywanie pasji, umiejętności i doświadczenia z Ojca na Syna daje nadzieję na kolejne ćwierćwiecze działania firmy.